O'nun için
hep iyisini istersiniz

Uni Baby Dünyasına Hoş Geldiniz

Türkiye’nin öncü bebek bakım markası Uni Baby, bebeklerin doğdukları ilk günden itibaren bakım ve temizlik ihtiyaçlarını karşılayan ürünler sunar. Uni Baby ürünleri; hassas bebek cildine uygun, nazik içerikler tercih edilerek üretilmiştir ve hipoalerjeniktir. Uni Baby; ıslak bebek mendilleri, bebek şampuanı, bebek deterjanı, cilt bakım ürünleri gibi bulunduğu tüm kategorilerde, bebeklere uygun içerikte ürünleri ailelerle güvenle buluşturur.

Yenidoğan bebeklere uygun ilk ıslak mendili geliştiren marka Uni Baby, bebek bakımındaki derin bilgi birikimiyle geliştirdiği tüm ürünlerde, bebeklerin hassas cildine uygun çözümler sunmaktadır. Bugüne kadar yüzbinlerce bebeği büyüten Uni Baby’nin ailelere sunduğu tüm ürünler, Ar-Ge Merkezi’nde geliştirilmekte, yüksek kalite standartlarında üretilmekte ve tüm uygunluk testlerini başarıyla tamamlamaktadır.

Uni Baby 2021 yılında, bebek bakımının her evresinde anne ve babaların hayatını kolaylaştırma ve güvenilir yol arkadaşı olma hedefiyle yeni bir dönem başlatmış; tüm ürün içeriklerini bebeklerin ilk iki yılındaki büyüme evrelerinde değişen ihtiyaçlarından aldığı ilhamla, yeniden geliştirmiştir.

Bu kapsamda Türkiye’nin doğallığı COSMOS sertifikasıyla onaylı ilk ve tek yenidoğan ıslak pamuk mendilini sunan Uni Baby, aynı zamanda Türkiye’nin ilk ve tek prebiyotikli ıslak mendilini de kullanıcılarıyla buluşturmuştur.

Eczacıbaşı Grubu’nun sağlık ve hijyen alanındaki birikim ve vizyonu ile bebekler için güvenle kullanılabilecek ürünler sunan Uni Baby, annelerin güvendiği ve tercih ettiği bebek bakım markasıdır.

Ürün Ailesi