Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’ne Katıl

Öğrenciler

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri olarak kampüslerde öğrencilerle etkili ve sürdürülebilir bir iletişim yaratmak için kapsamlı bir strateji ile çalışıyoruz. Gençlerle buluşmaya gönüllü çalışanlarımızın da desteğiyle her fırsatta öğrencilerle bir araya geliyoruz.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’yle Tanış: Üniversitelerde derslere katılıyor, kariyer günleri ve kampüs etkinlikleriyle bilinirliğimizi artırmak, kuruluşumuzu ve Topluluğumuzu tanıtmak için paylaşımlarda bulunuyoruz.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’yle Buluş: Öğrencilerin bizi daha yakından tanıması için onları kuruluşumuza davet ediyor, üretim tesislerimizde ve merkez ofisimizde çeşitli etkinliklerle bir araya geliyoruz. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz “Biz Kadın İşi Erkek İşi Bilmeyiz” etkinliğinde kadın öğrencilerle ilham alabilecekleri kadın liderlerimizi buluşturduk. “Satış Sanatı” buluşmasında ise satış kariyeri hedefleyen gençlerin satış dünyasını profesyonellerle sohbet, soru-cevap, vaka çalışmaları eşliğinde tanımalarına yardımcı olduk.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’yle Yarış: Öğrencilerin iş hayatını deneyimleyebildikleri pazarlama ve mühendislik fonksiyonlarına yönelik iki yarışma programımız var: Markatlon ve Engenius. 2016 yılında başlayan yarışma programlarımız her geçen sene bilinirliğinin ve başvuru sayısının artmasıyla üniversitelerde markalaşan programlar haline geldi. Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nde Yarış 2018’de İstanbul Üniversitesi ve Kariyerim Dergisi işbirliğiyle yapılan Best Practice Awards’da “Gençlik ve Kampüs İlişkileri” alanında ödüllendirildi.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’ne Katıl: Topluluk genelinde sunduğumuz proje bazlı Kariyer Test Sürüşü staj programıyla ve diğer çalışma imkanlarıyla genç yetenekleri kuruluşumuza ve Topluluğumuza kazandırıyoruz.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’ne Bağlan: Topluluk genelinde kullandığımız başvuru portalimiz Eczacıbaşı Kariyer’in yanı sıra, LinkedIn, Facebook ve Instagram gibi sosyal mecraları da aktif olarak kullanıyoruz. Bağımızı güçlendirecek bu hesaplar ile sizlerle sürekli iletişimi devam ettirmeyi hedefliyoruz. Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nden haberler için de sayfanın başında bulunan sosyal medya hesaplarımızdan bize bağlanabilirsiniz.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’ndeki güncel iş ve staj ilanlarına ulaşmak için Eczacıbaşı Kariyer’i ziyaret edebilirsiniz.

Daha nice derste, projede, etkinlikte ve yarışmada işimizdeki heyecanı tutkularınızla buluşturmak dileğiyle!

Yeni Mezunlar / Deneyimli Profesyoneller

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri olarak kuruluşumuza eğitim düzeyi yüksek, yeniliğe, değişime ve gelişime açık, girişimcilik yeteneğine sahip, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışmasına yatkın, Eczacıbaşı Topluluğu’nun değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmayı amaçlıyoruz.

İşe alımda işin gerektirdiği nitelik ve yetkinliklere sahip her seviyeden profesyonele eşit fırsat vermeyi ana ilkemiz olarak benimsiyoruz.

Aday seçiminin objektif olabilmesi için geçerliği ve güvenirliği kanıtlanmış, bilimsel temelleri olan seçim araçları kullanıyoruz.

Siz de yeni mezun veya deneyimli bir çalışan olarak kuruluşumuzdaki iş fırsatlarına tüm işe alım süreçlerini yürüttüğümüz tek platform olan Eczacıbaşı Kariyer sitesinden ulaşabilirsiniz. Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nden haberler için de sayfanın başında bulunan sosyal medya hesaplarımızdan bize bağlanabilirsiniz.