Temizlik Kağıtları (4)

Temizlik Kağıtları

Türkiye’nin lider temizlik kağıdı kuruluşu Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri olarak, 50 yılı aşkın kağıt üretim tecrübesi, güçlü markaları, yenilikçi yaklaşımı, değerli insan kaynağı ve sahip olduğu ileri teknoloji ile güçlü bir bölgesel oyuncu olma vizyonu doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz.
4Marka
Bebek Bakım (1)

Bebek Bakım

Uni baby markamızın üstün formülleri ile bebeğiniz için ilk günden itibaren güvenle kullanabileceğiniz ürünler sunuyoruz.
1Marka
Kişisel Bakım (5)

Kişisel Bakım

Cinsel yaşam ürünlerinden, saç şekillendirme ürünlerine birçok lider ve öncü kişisel bakım markaları ile modern ve kaliteli bir yaşam sunuyoruz.
5Marka
Ev Bakım (3)

Ev Bakım

Kökleri 1900’lü yıllara uzanan Türkiye’nin kolonya uzmanı Selin ile kültürel hafızamızda yer etmiş kokuları tüketici ile buluşturmayı amaçlıyoruz. Haşeresiz bir yaşam alanı sağlama amacıyla sürekli olarak kendini geliştiren Detan & Defans markalarımız ile daha sağlıklı bir yaşam ortamı sağlıyoruz.
3Marka
Satış ve Dağıtım (4)

Satış ve Dağıtım

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri olarak deneyimli ve dinamik kadromuz, geniş kapsamamız ile Türkiye'nin en güçlü satış örgütlerinden birisi konumundayız. Bu gücümüzü, sektörlerinde öncü olan firmalar ile birleştirerek markaların stratejik hedefleri doğrultusunda satış ve dağıtım yapıyoruz.
4Marka
Eczacıbaşı Profesyonel


Eczacıbaşı Profesyonel, müşteri odaklı uzman satış ekibi ve etkin satış sonrası servis hizmetleri sayesinde, müşterilerin ev dışı kullanım ihtiyaçlarını karşılayan Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alıyor. Devamını Oku