İstediğin gibi

Okey Hakkında

OKEY, Türkiye’de cinsel sağlıkla ilgili bilinç düzeyini artırmak misyonu ile 1991 yılında kuruldu. Ardından 1992'de, televizyonlarda ilk kez toplumu bilinçlendirmek amacıyla reklamlarına başladı. Bu sayede, ülkemizde “prezervatif” kategorisine dair reklam yayınlayan ilk marka oldu.

Türkiye’nin bir numaralı, en güvenilen ve kaliteli prezervatif markası olan OKEY’in temel var olma sebebi, toplumsal bilinci ve bilgi düzeyini arttırarak Türkiye’de cinsel sağlıkla ilgili bilinç düzeyini artırmaktır. 2000 yılından beri ücretsiz olarak hizmet veren Alo OKEY - 444 OKEY Cinsel Sağlık Bilgi Hattı ile tüketicilerin cinselliğe dair öğrenmek istediği her şeyi uzmanlar aracılığı ile cevaplandırmaya ve cinsellik konusunda kafalarındaki soru işaretlerini silmeye devam ediyor.

Prezervatif, hem etkin bir doğum kontrol yöntemi hem de cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı koruyan, yan etkisiz bir üründür. İşte bu nedenle, güvenli bir cinsellik için, istenilen zamanda istenildiği kadar çocuk sahibi olmayı planlayabilmek için bireylere prezervatif kullanımı tavsiye edilir. OKEY kurulduğu günden bugüne herkesin cinsel sağlık konusunda bilinçlenmesi için öncü bir marka olmaya gayret etmektedir.

Ürün Ailesi