Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’ni Keşfet

Biz Kimiz?

Toplumdan aldığını topluma vermeyi, çağdaşlık, kalite ve saygıyı, pazarın öncü markalarını sunarak sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunmayı ve tüm paydaşlarla etkileşimde insana saygıyı benimseyen bir şirketin parçası olmaktan gurur duyan Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri çalışanları, işin her evresinde birbirinden öğrenme, işinin lideri olma ve kendini gerçekleştirme fırsatları ile karşılaşır; sonuç yaratmanın, fikirleri hayata geçirmenin, birlikte tutkuyla başarmanın keyfini yaşar.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri çalışanları;

Şeffaf, objektif ve adil kariyer uygulamalarının yanı sıra büyük bir Topluluğun parçası olmanın verdiği avantajla rotasyon, görev değişikliği, fonksiyon değişikliği gibi çeşitli kariyer fırsatlarıyla sıklıkla karşılaşır.
Fonksiyonlara özel oluşturulan akademi programları ve bireye özgü gelişim planlarıyla gelişimini destekler.
Modern çalışma yaşamı ile uyumlu olarak çalışanlarımız; esnek ve uzaktan çalışma, iş yerinde rahat giyim uygulamalarından yararlanırlar. Ürünlerimizi indirimli alma fırsatı sunan E-sanal mağaza üyeliği, indirim anlaşmaları, lokasyona göre değişen kuaför, spor salonu, tenis kortu, oyun odası gibi fırsatlardan yararlanabilirler.
Bireysel ilgi alanlarına yönelik olarak yelken, koşu, yoga kürek, voleybol, basketbol, kadın futbol gibi spor aktivite takımlarına; drama akademisi, dans ve müzik gibi sanat etkinlik gruplarına; gezi, doğa yürüyüşü, tadım aktiviteleri, oyun ve turnuvalar gibi keyifli aktivitelere katılabilir ve öncülük edebilir.
Eczacıbaşı Hijyen Projesi, Dokunun Dünyaları Renklensin, Bilim ile Büyüyeceğiz, Bir Şarkıyız Biz, Çık Sahaya Oynayalım, sivil toplum örgütleri yararına koşan Eczacıbaşı Koşu Takımı, sivil toplum örgütü ve kamu kurumları ile işbirliğini amaçlayan Beraberiz gibi geniş kapsamlı projelere imza atan Eczacıbaşı Gönüllüleri’ne katılabilir.
Kampüs Sahnesi’nde üniversitelerde derslere, kariyer günleri ve kampüs etkinliklerine katılarak öğrencilerin kariyerine ve gelişimine katkı sağlayabilir. İşimizdeki Sahne’de yurtiçi ve yurtdışı konferanslarda, zirve ve sektörel etkinliklerde deneyimlerini sektör profesyonelleriyle paylaşabilir. İçimizdeki Sahne’de yaşama ve uzmanlık alanlarına dair konularda çalışma arkadaşlarıyla deneyimlerini paylaşabilir.